Otantik Klasik Masaj, kan dolaşım hızını arttırarak dokuları ve hücreleri canlandırır, dolaşımı düzenler. Masaj, yaptıran kişinin, rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde hissetmesini sağlamaktadır. Salonumuzda Otantik Klasik Masaj, masaj yağları kullanılarak yapılır.

Bursa'da Otantik Klasik Masaj'ı en iyi uygulayan masaj salonu olarak sizleri de salonumuza bekleriz.

Otantik Sultan Masajı, aynı anda iki personelin senkronize hareketleriyle uygulanan bu masajda amaç iki farklı enerjiyi aynı anda tek bir vücuda vererek vücuttaki negatif enerjiyi pozitif bir enerjiye çevirmektir. Merkezimizdeki uzman personeller tarafından uygulanan Otantik Sultan masajı dört el masajı olarakta bilinmektedir.

Özel bir masaj yağıyla yapılan bu masaj vücutta aşırı bir dinlenme hissi uyandırarak vücudun gündelik dengesini korumasına yardımcı olur ve güne daha pozitif başlamasını sağlar.

Otantik Çikolata Masajı cildi canlandırarak güzelleştiren bir masaj tekniğidir. Tıpkı ağzınızda bıraktığı o tadın güzelliği gibi vücudunuzu sararak, duygularınızı düzenler ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Günlük yaşamın stresini ve sıkıntısını ortadan kaldırır.

Bursa'da Otantik Çikolata Masajı yaptırabileceğiniz en iyi masaj salonuyuz...

Otantik Aromaterapi Masajı, bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır.

Aromaterapi deyince ilk akla gelen küçük şişelerdeki güzel kokulu esans ve yağlardır. Konsantre halde bulunan bu yağların gül, susam, lavanta, limon, ardıç, portakal gibi çeşitleri vardır.

Otantik Köpük Masajı vücudu sabun köpükleriyle kaplayarak yapılan geleneksel bir masajdır. Otantik Köpük Masajı Salonumuzun Özel Türk Hamamında yapılır ve doğal zeytinyağlı sabun köpükleri kullanılır. Bu uygulamanın sonucunda vücut bebek cildi gibi yumuşak, yenilenmiş bir görünüme kavuşur.
Otantik Tai Masajının geçmişi Budha zamanına dayanmaktadır. Pasif esneme ve yumuşak basıncın vücudun enerji hatlarına uygulanmasıyla yapılır. Masör ve masözlerimiz belli noktalara basıncı baş parmakları, elleri ve ayaklarıyla uygulayarak vücudun enerji akımını canlandırır. Thai masajı esnekliği artırır, stresi azaltır, iç organları uyarır ve vücudun enerji sistemini dengeler.
Hawaii volkanik taşlarıyla yapılan “Otantik Taş Masajı” rahatlama adına çok etkili bir methoddur. Sıcak taş uygulamaları komple vücut masajı ve sıcaklığın etkili birleşimine olanak verir.

Sıcak taş masajı su içinde ısıtılarak bakıma hazır hale getirilen siyah renkteki pürüzsüz, yassı ve oldukça sert yapıda olan bu taşların sırt, boyun, bel, avuç içi, ayak parmak araları, karın gibi vücudun belirli noktalarına yerleştirilmesi ile uygulanır.
Yaşı 11 ile 30 arasında değişen insanların yüzde 80′i akneden mustarip. Çoğunluk yirmili yaşlardan önce sivilcelerle yaşamaya başlıyor. Ancak yetişkinlikte de sivilcelerden kurtuluş yok. Kadınlarda, erkeklere göre daha sık karşılaşılıyor. Yetişkinlerdeki sivilcenin sebebinin uzun yıllar makyaj malzemeleri olduğu düşünüldü ancak kanıtlanamadı. Yinede kozmetik ürünlerin yüzünüzde bıraktığı kimyasal etkiden ve cildinizde ki lekelerden kurtulmak için Otantik Kil Maskesi'ni mutlaka yaptırın.
Otantik Masaj, Yüz Güzellik uzmanları bakımlı ve güzel bir yüz için Yosun Maskesini öneriyor. Otantik Yosun Maskesinin uygulanacağı cilt bakım ürünleri ile iyice temizleniyor. Cilt iyice temizlendikten sonra 5 dakika kadar dinlendiriliyor. Hazırlanan içerik sürülmeden önce yüze bir sargı bezi yerleştiriliyor. Hazırlanan solüsyon bir fırça yardımı ile yüze uygulanıyor. Uygulanan maske cilt üzerinde 15-20 dakika kadar bekletilip kuruyup cilde iyice nüfuz etmesi sağlanıyor. Maske çıkartıldıktan sonra yüz ılık su ile iyice yıkanıyor. Böylece ciltte en az 5 yaş gençleşme sağlanıyor .